2 625 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
75 m2 Piętro: 1 Pokoi: 3
Symbol
343785
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 625 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
75, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BIUROWO-HANDLOWY
Rok budowy
1990
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
1
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Samodzielny lokal w centrum miasta, o powierzchni 75m2. Znajduje się na 1 piętrze budynku z 1990r . W skład wchodzą 3 pomieszczenia/pokoje , łazienka z toaletą oraz korytarz i hall . W pokojach wykładzina , okna PCV z . Dodatkowe koszty to wywóz nieczystości, sprzątanie klatki schodowej - 0,70zł/m2 zajmowanej powierzchni, podatek od nieruchomości - ok. 2,60zł/m2 zajmowanej powierzchni, ogrzewanie (płatne tylko w okresie zimowym) - 6,90zł/m2 zajmowanej powierzchni oraz energia elektryczna i woda według licznika. Polecam i zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19