951 złLokal na wynajemSzczecin, Śródmieście
27 m2 Piętro: 4 Pokoi: 1
Symbol
402176
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
951 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE
Powierzchnia całkowita
27, 16 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
1977
Materiał ścian
YTONG
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
4
Liczba pięter
5
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KOMPUTEROWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Polecam do wynajmu lokal biurowy o powierzchni 27,16 z dwóch pokoi po ok. 13,5m2. który położony jest na IV pietrze biurowca (winda), schludny, czysty, słoneczny - dużo światła dziennego ( duże okna ), na piętrze znajduje się do wspólnego użytku kuchnia oraz toalety. Biurowiec znajduje się w śródmieściu Szczecina, przy wejściu recepcja, parking . Lokalizacja z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. Koszt najmu to 35 zł. za m2 plus media 17 zł od 1m2. Przy budynku komunikacja miejska: tramwaje, autobusy. Dostęp do budynku całodobowy.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19