2 500 złLokal na wynajemSzczecin, Pogodno
50 m2 Parter Pokoi: 1
Symbol
315742
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 500 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
POGODNO
Powierzchnia całkowita
50, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
CENTRUM HANDLOWE
Rok budowy
1990
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Liczba pięter
1
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Lokal o powierzchni 50 m2 na Pogodnie, kilkadziesiąt metrów od ulicy Mickiewicza, w centrum handlowo-usługowym Magnet, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka i banku ING. Lokal posiada samodzielne wejście bezpośrednio od strony parkingu oraz z hallu w części usługowej budynku. Wymiary pomieszczenia to ok. 11 na 4,5 metrów, wysokość 3 metry. Cała nieruchomość jest ogrodzona z placem i miejscami postojowymi, brak strefy płatnego parkowania. Dobra lokalizacja, świetna propozycja na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności. Dostępne od zaraz. Polecam i zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19