590 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
12 m2 Piętro: 2 Pokoi: 1
Symbol
396270
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
590 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Ulica
al. Bohaterów Warszawy
Powierzchnia całkowita
12, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
1972
Materiał ścian
CEGŁA
Piętro
2
Liczba pięter
2
Do wynajmu pokój biurowy o pow. 12m2, położone na 2 piętrze budynku biurowego w centrum. Okna pcv, na podłodze wykładzina lentex. ściany malowane. Dostęp całodobowy, dodatkowe opłaty to prąd.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19