770 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
LOKAL NA SPRZEDAŻ PRZY AL. WOJSKA POSKIEGO
70 m2 Parter Standard: WYSOKI STANDARD
Symbol
421407
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
770 000 PLN
Cena za m2
11 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
70, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1920
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Zapraszam na prezentację lokalu zlokalizowanego przy nowo wyremontowanej i przebudowanej al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się w kamienicy z początku XX wieku na poziomie sutereny z dużymi oknami, duża sala sprzedaży połączona z drugim pomieszczeniem,, które może stanowić zaplecze-magazyn, lokal doskonale nadaje się pod działalność handlową, biurową lub gastronomiczną. Dodatkowym atutem jest doskonała lokalizacja w pobliżu Pl. Szarych Szeregów. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19