695 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Niebuszewo
Lokal na sprzedaż dobra lokalizacja! Parter 90m2
90 m2 Parter
Symbol
404143
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
695 000 PLN
Cena za m2
7 722 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
NIEBUSZEWO
Powierzchnia całkowita
90, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1995
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Liczba miejsc parkingowych
1
Oferta sprzedaży lokalu o pow. 90m2 dobrej lokalizacji Szczecina.
Lokal na parterze po remoncie, wymieniona stolarka okienna, nowoczesne drzwi z witryną, rolety antywłamaniowe, doskonały pod gabinety lekarskie, stomatologiczne, gabinety kosmetyczne, fryzjer, kancelarie notarialne, biura prawne lub innego typu usługi przedszkolne, weterynaryjne, czy handel. Nieruchomość z możliwością funkcjonowania jako dwa niezależne lokale. Dwie łazienki i pomieszczenia socjalne. Brak barier przy wejściu do lokalu. Ogrzewanie miejskie. Lokal przeszedł gruntowny remont, alarm, system kamer i monitoring ochrona.
Ulica ruchliwa.
Parkingi przy ulicy, brak Strefy Płatnego Parkowania.

Cena 695000zł

Zapraszam serdecznie na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19