540 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
89 m2 Parter Pokoi: 7
Symbol
237325
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
540 000 PLN
Cena za m2
6 095 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
88, 60 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
WIEŻOWIEC
Rok budowy
1970
Materiał ścian
WIELKA PŁYTA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
8
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Lokal na parterze w bloku liczącym VIII pięter, z dużymi witrynami w centrum Szczecina o powierzchni całkowitej 93m2 . Na dzień dzisiejszy lokal podzielony na dwie sale 29m2 oraz 18m2 plus komunikacja , 2 pomieszczenia gospodarcze i 3 toalety . Na podłodze panele i terakota . Ściany gładzone i malowane. Wysokość 350 cm . Możliwość przeróbek ścianek wewnętrznych. Lokal posiada dwa wejścia. Z jednego wyjście na zewnątrz oraz na część wspólną z 2 dwoma innymi lokalami, które prowadzi do 2 piwnic przynależących do tego lokalu. Opłaty eksploatacyjne to kwota 1000 zł ( stawka zmienna ) zawierająca już wszystkie koszty jak : energia elektryczna, ogrzewanie, opłaty administracyjne, wywóz śmieci, woda ciepła i zimna . Lokal posiada także wentylacje mechaniczną . Możliwość także prowadzenia gastronomii. Istnieje także możliwość wynajmu powyższego lokalu. Właściciel jest także skłonny do zamiany na lokal mieszkalny. Zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19