1 500 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
250 m2 Parter Pokoi: 11
Symbol
354331
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 500 000 PLN
Cena za m2
6 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
250, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1980
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Nowa cena:), Lokal na sprzedaż w bezpośrednim sąsiedztwie Galaxy


Oferujemy do sprzedaży skomercjalizowany lokal użytkowy o pow. 250 m 2 położony w bezpośrednim sąsiedztwie galerii handlowej, bardzo duży przepływ ludzi.
Lokal jest po kapitalnym remoncie, wysoki standard wykończenia .

Na nieruchomość składają się : sala obsługi 154, 50 m 2 ( witryna sklepowa na całej długości lokalu) , sala konferencyjna 19 m 2, zaplecze socjalne - 24 m 2, aneks kuchenny 6, 6 m 2, toalety i komunikacja 10, 5 m 2, magazynki ( 4, 5 m 2/ 3, 5 m 2). Na podłogach nowy gres i wykładzina, ściany w gładzi tynkowej oraz w części ściany szklane na pełną wysokość pomieszczenia, nowoczesne oświetlenie sufitowe.

Lokal nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych. Idealnie nadaje się na działalność biurową ( kancelarie) jak i wszelkiego rodzaju działalność usługową, handlową.

Czynsz do wspólnoty wynosi 2 603,75 zł/ na miesiąc: zaliczka na utrzymanie nieruchomości, opłata za c.o., opłata za dostarczanie zimnej wody, ścieki, opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi, fundusz remontowy.

Oferowana nieruchomość generuje przychody z prowadzonej na niej działalności gospodarczej ( do sierpnia 2031 r ), które przy założeniu racjonalnej eksploatacji mają trwały charakter i mogą być uzyskiwane przez każdego posiadacza tej nieruchomości.

Położenie lokalu (unikatowa lokalizacja, niska cena sprzedaży, wysoki standard wykończenia pomieszczeń) to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację.

Uwaga: Do ceny sprzedaży należy doliczyć należny podatek VAT.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19