7 400 złLokal na wynajemSzczecin, Pogodno
Lokal miejscami parkingowymi- POGODNO
118 m2 Parter
Symbol
254444
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
7 400 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
POGODNO
Powierzchnia całkowita
118, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
INNY
Rodzaj budynku
WILLA
Rok budowy
1932
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
2
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1

Lokal na siedzibę firmy

WŁASNY PARKING !!!

WYNAJEM -Lokal handlowo/usługowo/biurowy

Lokal o powierzchni ok. 118mkw w centrum Szczecina przy jednym z bardziej ruchliwych skrzyżowań

Lokal z wyjątkowo dobrą widocznością z ulicy, z trzema dużymi witrynami nad którymi są miejsca na podświetlone kasetony. Wysoki standard wykończenia wnętrz, klimatyzatory, monitoring zewnętrzny ( 3 kamery) i wewnętrzny, system alarmowy, granitowe schody do lokalu, dwie toalety i dwa pomieszczenia socjalne,3 miejsca parkingowe.

Największym atutem lokali są własne miejsca parkingowe na dużym zamykanym placu przed budynkiem. Budynek prywatny, nie ma żadnej wspólnoty.

Cena za wynajem 7400 netto plus opłaty licznikowe oraz ogrzewanie na podstawie podzielników, ryczałt na ogrzewanie wodę i ścieki do rozliczenia raz w roku.
Serdecznie zapraszam na prezentację!


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19