1 200 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Śródmieście-centrum
Lokal gastronomiczny w pobliżu Dworca
171 m2 Pokoi: 10
Symbol
303968
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 200 000 PLN
Cena za m2
7 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Powierzchnia całkowita
171, 42 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
GASTRONOMICZNY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1900
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
3
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Całkowicie nowy lokal gastronomiczny o łącznej powierzchni około 190 metrów kwadratowych, położony w bliskiej okolicy Bramy Portowej, w ciągu innych lokali rozrywkowych. Nieruchomość w całości odnowiona i przygotowana pod gastronomię przez obecnego właściciela, przeszła kapitalny remont w 2014 r., wymieniono instalacje elektryczną, gazową, wodociągową, stolarkę okienną i drzwiową, na ścianach położono nowy klinkier oraz odnowiono zachowaną cegłówkę, wylano nowe podłogi. Okna w lokalu PCV, dodatkowe zabezpieczenia od włamań. Na całkowitą powierzchnię składa się sala ze stolikami i barem, toalety dla klientów, szatnia oraz zaplecze sanitarno-gastronomiczne, z miejscem do przygotowywania posiłków. Istnieje możliwość adaptacji niewielkiego patio na palarnię bądź ogródek. Ponadto lokal posiada dokumentację HACCP, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie działalności gastronomicznej. Podana cena jest ceną brutto, dodatkowe koszty to opłaty administracyjne w kwocie około 900 zł miesięcznie. Lokal dostępny także na wynajem w cenie 8000 zł brutto. Klucze w biurze, polecam i zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19