2 000 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
LOKAL GASTRONOMICZNY SZCZECIN- ŚRÓDMIEŚCI SPRZEDAŻ
289 m2 Parter
Symbol
409373
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
2 000 000 PLN
Cena za m2
6 920 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
289, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
GASTRONOMICZNY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1920
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu gastronomicznego z pełnym wyposażeniem, dwupoziomowy. Lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic Śródmieścia Szczecina. Na dzień dzisiejszy lokal jest podzielony na 2 lokale gastronomiczne oraz sklep z garmażerką. Na poziomie -1 znajduję się samodzielny, lokal gastronomiczny o powierzchni około 60m2 , składający się z 4 pomieszczeń oraz dwóch toalet z podziałem na męska i damską . Kondygnacja parter to funkcjonujący lokal gastronomiczny , razem 15 pomieszczeń . W cenie lokalu może pozostać całe wyposażenie włączając w to sprzęt kuchenny. Istnieje również możliwość wynajęcia lokalu. Zapraszam na prezentację !I invite you to familiarize yourself with the sale offer of a fully equipped, two-level restaurant. The restaurant is located on one of the main streets of Śródmieście in Szczecin. As of today, the premises is divided into 2 dining premises and a delicatessen shop. On level -1 there is a self-contained restaurant with an area of about 60m2, consisting of 4 rooms and two toilets divided into men"s and women"s. The ground floor is a functioning restaurant, with a total of 15 rooms. The price of the premises may include all equipment, including kitchen equipment. It is also possible to rent the premises. I invite you to the presentation!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19