1 900 złLokal na wynajemSzczecin, Arkońskie
Lokal do wynajęcia- po remoncie
42 m2 Piętro: 2 Pokoi: 1
Symbol
414200
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
1 900 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ARKOŃSKIE
Powierzchnia całkowita
42, 23 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BIUROWO-HANDLOWY
Rok budowy
1980
Materiał ścian
YTONG
Piętro
2
Liczba pięter
2
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy na drugim piętrze dwupiętrowego budynku biurowego z lat osiemdziesiątych na Osiedlu Arkońskim. Lokal o powierzchni użytkowej 42,23m2 z możliwością korzystania z wspólnych toalet i aneksu kuchennego. Opłata 1900 zł/m-c obejmuje wszelkie koszty eksploatacyjne oprócz prądu oraz koszty sprzątania części wspólnych. Budynek zadbany, po kompletnym remoncie, ogrodzony, z monitoringiem i całodobową ochroną. W pobliżu liczne miejsca postojowe. W sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Zapraszam na prezentację.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19