2 500 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
Lokal Centrum Top Lokalizacja Szczecina
30 m2 Piętro: 1
Symbol
399567
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 500 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
30, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1914
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
1
Liczba pięter
2
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Oferta najmu lokalu o pow. 30m2 w samym centrum Szczecina.

Doskonała lokalizacja, bardzo pożądana dzielnica.
Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, możliwość połączenia w jeden, dowolna aranżacja wnętrza, toaleta, dwa wejścia prosto z ulicy.
Nieruchomość idealnie nadaje się pod małą kawiarnię, usługi kosmetyczne, biuro rachunkowe, barber jak i wiele innych o podobnej tematyce.
Budynek bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta, nieopodal top miejsce Deptak Bogusława, liczne restauracje, bank, sklep typu Żabka, komunikacja miejska, przystanek tramwajowy linia nr 7, nr 5.
Do wynajęcia od zaraz.

Cena najmu 2500zł plus prąd i woda według licznika.
Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Zapraszam na prezentację.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19