4 000 złLokal na wynajemKarlino,
Lokal 308m2 na piętrze w Karlinie
308 m2 Piętro: 1 Garaż
Symbol
400949
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
4 000 PLN
Miejscowość
KARLINO
Powierzchnia całkowita
308, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rok budowy
1990
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
1
Liczba pięter
1
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba miejsc parkingowych
1
W ofercie do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 308m2 znajdujący się przy głównej drodze w Karlinie. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Budynek po remoncie, ocieplony. Na parterze funkcjonuje bardzo dobrze prosperujący sklep. Obiekt posiada własny parking. Szerokie schody , roleta, pełne przeszklenia po całej długości, w pełni wykończony, nowoczesne ledowe oświetlenie, nowy piec gazowy kondensacyjny wraz z instalacja , własne WC z zapleczem. Dowolna aranżacja lub podział np na 2 lokale . Dodatkowe opłaty do media wg. zużycia . Kaucja 1-miesięczna. Wydanie od zaraz.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19