4 200 złDom na wynajemSzczecin, Kijewo
Kijewo - dom pod wynajem na pokoje.
158 m2 Pow. działki: 283 m2 Pokoi: 5 łazienek: 2 Garaż Standard: DO REMONTU
Symbol
418435
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
4 200 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
157, 80 m2
Powierzchnia działki
283, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
157, 80 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj domu
SZEREGOWY
Rok budowy
1997
Standard
DO REMONTU
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
5
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA, INTERNETOWA
Garaż
Taras
Oferta na wyłączność! Ofertą wynajmu jest segment środkowy szeregowca, położony w spokojnej i cichej okolicy osiedla Kijewo w Szczecinie. Lokalizacja ta jest wyjątkowa ze względu na sąsiadującą ścianę lasu, ciszę i spokój, a zarazem gwarantująca szybki wjazd do centrum jak i wyjazd z miasta w kierunku morza lub Niemiec. W niedalekiej odległości znajdują się centra handlowe, sklepy budowlane, sklepiki, lokale usługowe, a także budynki oświaty, poczta, kościół i węzły komunikacyjne prowadzące do centrum miasta.

Dom z 1997 roku wybudowany w technologii tradycyjnej, składa się z parteru i poddasza użytkowego. Na parterze znajduje się duży salon z wyjściem na ogród od południa, kuchnia z możliwością otwarcia jej na salon, łazienka, pomieszczenie pomocnicze, pomieszczenie gospodarcze (kotłownia) oraz garaż. Na piętrze znajdują się trzy przestronne sypialnie i łazienka, a także wyłaz na nieduży strych.

Nieruchomość w ostatnim czasie była wykorzystywana pod wynajem, co sprawiło, że obecnie wymaga remontu, natomiast posiada ogromny potencjał aranżacyjny i posiada nietuzinkową lokalizację w cichej, jednokierunkowej uliczce z pełną infrastrukturą.

Czynsz najmu w wysokości 4200zł miesięcznie plus opłaty według zużycia licznikowego. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Preferowany najem okazjonalny.

Polecam i zapraszam do osobistych oględzin. Klucze w biurze.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19