1 600 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
IDEALNY LOKAL W CENTRUM NA GABINET KOSMETYCZNY
15 m2 Parter
Symbol
380832
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
1 600 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
15, 20 m2
Rok budowy
2003
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Liczba pięter
4
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Lokal doskonale nadający się na gabinet manicure-pedicure, gabinet kosmetyczny. Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta w pięknej odrestaurowanej kamienicy. Lokal o wysokim standardzie . Powierzchnia 15,2 m2. Wszystkie koszty w cenie. Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19