1 450 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
IDEALNY LOKAL POD USŁUGI MEDYCZNE LUB KOSMETYCZNE
152 m2 Parter
Symbol
411055
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 450 000 PLN
Cena za m2
9 565 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
151, 60 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
INNY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Do sprzedaży wyjątkowy lokal z witrynami i niezależnym wejściem od ulicy, przygotowany pod gabinety lekarskie lub kosmetyczne, zlokalizowany przy jednym z głównych rond w Szczecinie. Lokal składa się z trzech gabinetów, poczekalni, dwóch łazienek oraz pomieszczenia socjalnego. Całkowita powierzchnia lokalu to 150 m2. Lokal jest klimatyzowany w wysokim standardzie wykończenia, wyposażony i przygotowany do prowadzenia działalności medycznej lub kosmetycznej. Czynsz miesięczny to 313 zł (wraz z wodą), fundusz remontowy to 227 zł (za lokal o pow. 150 m2) podatek do gminy to 1000 zł na kwartał. Gaz i prąd według liczników. Ogrzewanie gazowe. W lokalu zainstalowane zostały systemy monitorujące oraz internet. Lokal znajduje się w dobrze utrzymanej kamienicy z początku XX wieku. Zapraszam na prezentację.For sale a unique premises with windows and an independent entrance from the street, prepared for medical or beauty salons, located at one of the main roundabouts in Szczecin. The premises consists of three offices, a waiting room, two bathrooms and a social room. The total area of the premises is 150 m2. The premises is air-conditioned to a high standard, equipped and prepared to conduct medical or cosmetic activities. The monthly rent is PLN 313 (including water), the renovation fund is PLN 227 (for a flat with an area of 150 m2), the tax to the municipality is PLN 1,000 per quarter. Gas and electricity according to meters. Gas heating. Monitoring systems and the Internet have been installed in the premises. The restaurant is located in a well-maintained tenement house from the beginning of the 20th century. I invite you to the presentation.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19