9 000 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
IDEALNY LOKAL POD USŁUGI MEDYCZNE LUB KOSMETYCZNE
152 m2 Parter
Symbol
394638
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
9 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
151, 60 m2
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Do wynajęcia wyjątkowy lokal z witrynami i niezależnym wejściem od ulicy, przygotowany pod gabinety lekarskie, zlokalizowany przy jednym z głównych rond w Szczecinie. Lokal składa się z trzech gabinetów, poczekalni, dwóch łazienek oraz pomieszczenia socjalnego. Całkowita powierzchnia lokalu to 150 m2. Lokal jest klimatyzowany w wysokim standardzie wykończenia, wyposażony i przygotowany do prowadzenia działalności medycznej, zainstalowane zostały systemy monitorujące oraz internet. Czynsz administracyjny oraz podatek od nieruchomości zawarty jest w czynszu najmu. Obowiązują dodatkowe opłaty oraz media (woda, prąd, gaz). Do ceny najmu należy doliczyć podatek VAT w stawce 23%.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19