1 800 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
GOTOWY LOKAL NA GABINET W CENTRUM SZCZECINA
13 m2 Parter
Symbol
380830
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
1 800 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
12, 50 m2
Rok budowy
2003
Materiał ścian
CEGŁA
Liczba pięter
4
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Lokal doskonale nadający się na gabinet manicure-pedicure, gabinet kosmetyczny. Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta w pięknej odrestaurowanej kamienicy. Lokal o wysokim standardzie . Powierzchnia 10,5 m2. Wszystkie koszty w cenie. Zapraszam na prezentacje. Lokal dostępny od zaraz.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19