12 000 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
GOTOWY LOKAL GASTRONOMICZNY
220 m2 Parter
Symbol
409580
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
12 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
220, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
GASTRONOMICZNY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1915
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia lokalu gastronomicznego z pełnym wyposażeniem, dwupoziomowy. Lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic Śródmieścia Szczecina. Na dzień dzisiejszy lokal jest podzielony na lokal gastronomiczny oraz sklep z garmażerką. Lokal posiada wszystkie wymagane zgody na prowadzenie działalności gastronomicznej. W cenie najmu lokalu może pozostać całe wyposażenie włączając w to sprzęt kuchenny. Zapraszam na prezentację !I invite you to familiarize yourself with the offer of renting a fully equipped, two-level restaurant. The restaurant is located on one of the main streets of Śródmieście in Szczecin. As of today, the premises are divided into a gastronomic premises and a delicatessen shop. The restaurant has all the required approvals to run a catering business. All equipment, including kitchen equipment, may remain in the rental price. I invite you to the presentation!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19