800 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
FUNKCJONUJĄCY PUB NA SPRZEDAŻ CENTRUM SZCZECINA
86 m2 Parter Pokoi: 3
Symbol
300621
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
800 000 PLN
Cena za m2
9 302 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
86, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
GASTRONOMICZNY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1936
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
3
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Na sprzedaż funkcjonujący PUB w centrum Szczecina o całkowitej powierzchni  86 m2. Znajduje się między ulicami o dużym natężeniu ruchu.

Lokal jest w pełni wyposażony w niezbędny sprzęt do gastronomi. Wnętrze pokryte jest wysokiej jakości drewna (bar oraz stoły z mahonia).

Nieruchomość podzielona jest na dwie części tj. parter (ok 86 m2) oraz "piwnicę" (44 m2) przystosowaną do obsługi gości. Piwnica jest zaadaptowana i można ją wynajmować lub wykupić.

Zapraszam serdecznie na prezentację!A functioning PUB for sale in the center of Szczecin with a total area of 130 m2. It is located between streets with heavy traffic. The restaurant is fully equipped with the necessary equipment for gastronomy. The interior is covered with high quality wood (bar and tables with mahonia). The property is divided into two parts, ie ground floor (approx. 86 m2) and a "basement" (44 m2), adapted to serve guests. I cordially invite you to the presentation!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19