1 000 złLokal na wynajemGryfino,
Elegancki lokal w atrakcyjnej lokalizacji!
32 m2 Pow. działki: 40 m2 Parter Pokoi: 3
Symbol
396242
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
1 000 PLN
Miejscowość
GRYFINO
Powierzchnia całkowita
32, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
PAWILON
Rok budowy
1995
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba miejsc parkingowych
1
Przedstawiamy lokal na wynajem położony w Gryfinie na Górnym Tarasie w otoczeniu bloków mieszkalnych, w ciągu pawilonów handlowych. Lokal po gruntownym remoncie, umeblowany, składający się z części handlowej, sporego zaplecza oraz toalety. Woda ciepła z podgrzewacza przepływowego.

W pobliżu sklepy osiedlowe oraz wielkopowierzchniowe, przychodnia, bank, apteka, Starostwo Powiatowe, dworzec kolejowy. Przed lokalem dużo miejsc parkingowych.

Idealny pod prowadzenie działalności handlowej lub usługowej.
Mile widziana działalność florystyczna - możliwość odkupienia towaru po bardzo atrakcyjnej cenie!

Lokal bezczynszowy. Miesięczne opłaty w granicach 300-350zł (prąd, woda, wywóz śmieci).
Kaucja 2 000zł.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19