185 550 złDziałka na sprzedażBuk,
Działki przy lesie 15 km do centrum Szczecina
Pow. działki: 1,237 m2
Symbol
396044
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
185 550 PLN
Cena za m2
150 PLN
Miejscowość
BUK
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
1 237, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Zapraszam na prezentację kompleksu 6 działek z wydanymi warunkami zabudowy. Działki zlokalizowane w gminie Dobra z dogodnym dostępem do drogi publicznej- asfaltowej, w bliskim sąsiedztwie znajdują się tereny zabudowane domami w zabudowie wolnostojącej. Na chwilę obecną dostępne media to energia elektryczna, jest również zgoda na własne ujęcie wody oraz zbiornik bezodpływowy na ścieki. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy 19%, wysokość do kalenicy 8,5 m, dachy dwuspadowe o nachyleniu 40-45 stopni, powierzchnia biologicznie czynna min.50%.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19