270 000 złDziałka na sprzedażDomysłów,
DZIAŁKI DOMYSŁÓW, GM. WOLIN ,POW. KAMIEŃSKI.
Pow. działki: 34,079 m2
Symbol
291426
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
270 000 PLN
Cena za m2
8 PLN
Miejscowość
DOMYSŁÓW
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
34 079, 00 m2
Kształt działki
NIEREGULARNY
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., PRĄD W DRODZE
Nieruchomość gruntowa niezabudowana-rolna, położona w miejscowości Domysłów, gm Wolin, powiat kamieński, woj. zachodniopomorskie, o łącznej powierzchni 3.4079 ha. W skład wchodzą dwie działki współgraniczące o powierzchni 2.5579 ha i 0.85 ha.
Działka w pięknym i spokojnym miejscu ze studium pod rekreację. W bliskiej okolicy jeziora. Możliwość podłączenia prądu, sieć niskiego i średniego napięcia w drodze. W planach budowa wodociągu ( ok. 09. br). Po wybudowanie sieci wodociągowej planowana budowa drogi, która jest obecnie gruntowa. Około 10 km od morza. Rodzaje użytków to RV i ŁIV, ŁV,ŁVI. Polecam ze względu miejsce i otoczenie.
Cena do negocjacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19