450 000 złDziałka na sprzedażWołczkowo,
Działka w Wołczkowie przy drodze asfaltowej
Pow. działki: 1,003 m2
Symbol
416090
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
450 000 PLN
Cena za m2
449 PLN
Miejscowość
WOŁCZKOWO
Powierzchnia działki
1 003, 00 m2
Kształt działki
TRAPEZ
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, GAZ, GAZ W DRODZE, PRĄD W DRODZE
Działka o powierzchni 1003mkw zlokalizowana w Wołczkowie przy głównej ulicy Słonecznej. 
Działka w kształcie trapezu przylegająca do ulicy bokiem o długości 33m.

Na danym terenie brak planu zagospodarowania przestrzennego. Chcąc budować dom, należy wystąpić o uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, bliźniacza a także szeregowa. 

Wszystkie media tj. prąd, woda, gaz, kanalizacja dostępne są w drodze głównej. Brak przyłączy na działce. 

Przeniesienie własności działki od 1 stycznia 2024 roku. Do tego czasu możliwość podpisania przedwstępnej umowy sprzedaży.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

filmy video

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19