180 000 złDziałka na sprzedażJarzębowo,
Działka rolna na sprzedaż Jarzębowo
Pow. działki: 3,000 m2
Symbol
255441
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
180 000 PLN
Cena za m2
60 PLN
Miejscowość
JARZĘBOWO
Powierzchnia działki
3 000, 00 m2
Kształt działki
TRAPEZ
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG
Działka rolna na której istnieje możliwość zabudowy na zasadzie dobrego sąsiedztwa ( działka sąsiednia otrzymała już warunki zabudowy ) o powierzchni 3000m2. Dojazd do działki drogą żwirową , około 200m od drogi głównej . Kształt nieregularny zbliżony do trapezu , nieogrodzona oraz niezabudowana . Dostępne media to prąd oraz woda z wodociągu miejskiego. Na nieruchomość obok zostały wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego , parterowego z poddaszem użytkowym wraz z garażem. Maksymalny wskaźnik zabudowy terenu do 25%, szerokość elewacji frontowej do 15m, wysokość maksymalna do kalenicy wynosi do 9m, dach dwuspadowy o kącie nachylenia min. 28° max. 45°. Nieruchomość dostępna od zaraz . Istnieje możliwość zakupu większej ilości działek , wówczas cena podlega negocjacji. Zapraszam na prezentację !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19