354 000 złDziałka na sprzedażTarnówko,
Pow. działki: 7,080 m2
Symbol
97550
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
354 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Miejscowość
TARNÓWKO
Powierzchnia działki
7 080, 00 m2
Rodzaj działki
ROLNA
Działka rolna o powierzchni 7080 m2 zlokalizowana Tarnówku gmina Goleniów. Działka z bezspośrenim zjazdem z drogi asfaltowej w sąsiedztwie nowo wybudowanego domu jednorodzinnego (możliwość wystąpienia o warunki zabudowy). Działka położona na płaskim terenie, nieogrodzona, dobre warunki gruntowe. Doskonała inwestycja, możliwość podziału działki na mniejsze, lokalizacja przy drodze na Stargard Szczeciński.
Polecam i zapraszam do oglądania.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19