2 191 500 złDziałka na sprzedażStepień,
Pow. działki: 36,525 m2
Symbol
110611
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
2 191 500 PLN
Cena za m2
60 PLN
Miejscowość
STEPIEŃ
Powierzchnia działki
36 525, 00 m2
Rodzaj działki
ROLNA
Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu miejscowości Stępień w województwie zachodniopomorskim, w powiecie szczecineckim, w gminie Biały Bór.
Działka zlokalizowana w pięknym, malowniczym miejscu. Tereny idealnie nadają się na turystykę, rekreację, możliwość stworzenia gospodarstwa agroturystycznego. Działka z linią brzegową jeziora Stępieńskiego. W okolicach lasy i jeziora. Działka w całości ogrodzona, wzdłuż ogrodzenia biegnie linia prądu. Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Obecnie Gmina Biały Bór nie posiada aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu Stepień. Nowy właściciel chcąc zabudować przedmiotową nieruchomość powinien wystapić o Warunki Zabudowy. Sąsiadująca działka zabudowana.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19