650 000 złDziałka na sprzedażMierzyn,
Pow. działki: 6,257 m2
Symbol
274925
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
650 000 PLN
Cena za m2
104 PLN
Miejscowość
MIERZYN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
6 257, 00 m2
Kształt działki
NIEREGULARNY
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Nieruchomość gruntowa rolna nie zabudowana zlokalizowana w Mierzynie, obr Mierzyn 1,gm. Dobra pow. policki o powierzchni 6258 m2( RIV a i RV).
Niniejsza działka nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Studium zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W rejonie powstały nowe domy mieszkalne jednorodzinne. Brak bezpośrdniego uzbrojenia podziemnego. Natomiast w rejonie dróg dojazdowych do działki sieć elektroenergetyczna (trafostacja), sieć wodociągowa, gazowa, kanalizacji sanitarnej ( w ul. Barwna).
Teren płaski,działka nieogrodzona. Dojazd do działki drogą gruntową. Nieruchomość nadaje się do podziału na mniejsze powierzchnie, pod inwestycję.
Cena ofertowa do konkretnych rozmów. Właściciel nieruchomości otwarty na wspólprace z zainteresowanym.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19