125 100 złDziałka na sprzedażŁaniewo,
Pow. działki: 1,682 m2
Symbol
97531
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
125 100 PLN
Cena za m2
74 PLN
Miejscowość
ŁANIEWO
Powierzchnia działki
1 682, 00 m2
Rodzaj działki
ROLNA
Nieruchomość rolna o powierzchni 1682 m2 zlokalizowana we wsi Łaniewo, gmina Goleniów, na trasie turystycznej prowadzącej ze Szczecina nad morze, pomiędzy Krępskiem a Modrzwiem (ok.11 km od Goleniowa).
Dla nieruchmości nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, jednak istnieje możliwość wystąpienia dla tej działki o warunki zabudowy. W sąsiedztwie zabudowania oraz domy jednorodzinne. Działka w kształcie prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie, dobre warunki gruntowe. Media: prad, gaz oraz kanalizacja w drodze głównej (ok 20 m) od działki.
Doskonała inwestycja lub oferta dla pragnących wybudowac się z dala od miejskiego zgiełku.
Cena do negocjacji. Polecam i zapraszam do oglądania.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19