300 000 złDziałka na sprzedażBagna,
Pow. działki: 49,400 m2
Symbol
97525
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
300 000 PLN
Cena za m2
6 PLN
Miejscowość
BAGNA
Powierzchnia działki
49 400, 00 m2
Rodzaj działki
ROLNA
Przepięknie położona działka inwestycyjna zlokalizowana w malowniczej wsi Bagna, gmina Maszewo (pomiędzy Maszewem a Dobrą Nowogardzką). Działka ma status rolnej jednakże instnieje mozliwość prowadzenia na niej działalności rolniczej. Działka w niewielkiej odległości od drogi głównej, w miejscowości znanej w województwie z niebywałej czystości i porządku. Działka w kształcie prostokąta, nieogrodzona na płaskim terenie, warunki gruntowe dobre.
Prąd oraz woda w drodze głównej (ok 50 m).
Doskonała oferta dla inwestora z branży rolniczej.
Cena do duzej negocjacji. Polecam!!!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19