899 000 złDziałka na sprzedażUstowo,
Działka komercyjna Ustowo
Pow. działki: 5,053 m2
Symbol
384873
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
899 000 PLN
Cena za m2
178 PLN
Miejscowość
USTOWO
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
5 053, 00 m2
Kształt działki
TRAPEZ
Długość działki (mb.)
133, 00
Szerokość działki (mb.)
46, 00
Rodzaj działki
KOMERCYJNA
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Działka zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie salonów samochodowych, w niedalekiej okolicy znajdują się hurtownie spożywcze, sklepy, centrum handlowe Hakena. Idelana lokalizacja pod każdą działalność usługowo-komercyjną. W cenie działki jest udział w drodze dojazdowej.  W sprzedaży jest wiele działęk w tej okolicy.

The plot is located in the immediate vicinity of car showrooms, in the vicinity there are food wholesalers, shops and the Hakena shopping center. An ideal location for any service and commercial activity. The price of the plot includes a share of the access road. There are many plots for sale in this area.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19