1 688 000 złDziałka na sprzedażŁukęcin,
DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z KONCEPCJĄ ZABUDOWY
Pow. działki: 452 m2
Symbol
394760
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 688 000 PLN
Cena za m2
3 735 PLN
Miejscowość
ŁUKĘCIN
Powierzchnia działki
452, 00 m2
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ
Zapraszam na prezentację nieruchomości w nadmorskiej miejscowości Łukęcin. W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 0,0452 ha zabudowana obecnie pawilonem handlowym w zabudowie bliźniaczej. Na sąsiadującej działce została zrealizowana inwestycja polegająca na budowie budynku apartamentowego z lokalem użytkowym w części parterowej. Obecnie przygotowana została koncepcja zabudowy działki budynkiem apartamentowym z lokalami użytkowymi w części parterowej( restauracja, kawiarnia oraz dwa lokale mieszkalne typu studio. łączna powierzchnia użytkowa parteru to 229 m2. Na I piętrze przewidziano 8 apartamentów w tym 4 z balkonami. Łączna powierzchnia kondygnacji to 234 m2. Na II drugim przewidziano 5 kolejnych lokali apartamentowych, które można połączyć również w większe mieszkania. Łączna powierzchnia użytkowa II piętra wynosi 144 m2. Na poddaszu przewidziano 5 lokali apartamentowych z balkonami. Doskonała lokalizacja przy głównej ulicy Łukęcina gwarantuje sukces inwestycyjny. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19