129 000 złDziałka na sprzedażBobolin,
DZIAŁKA BUDOWLANA POD SZCZECINEM
Powierzchnia działki (m2): 1,035 m2
Symbol
387242
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
129 000 PLN
Cena za m2
125 PLN
Miejscowość
BOBOLIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
1 035, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG
Zapraszam na prezentację działki położonej w kameralnej osadzie pod Szczecinem. Działka uzbrojona jest w wodę miejską oraz prąd. Bliskie sąsiedztwo zabudowań, dobry dojazd do centrum Szczecina ( zaledwie 20 min) to dodatkowe atuty nieruchomości. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19