168 000 złDziałka na sprzedażStare Brynki,
Działka 22 km do Centrum SZCZECINA
Pow. działki: 1,120 m2
Symbol
398852
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
168 000 PLN
Cena za m2
150 PLN
Miejscowość
STARE BRYNKI
Powierzchnia działki
1 120, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Dostępne sieci
WODOCIĄG
Zapraszam na prezentacje działek położonych w miejscowości Stare Brynki w odległości zaledwie 22 km do Centrum Szczecina. Działki znajdują się w nowej części miejscowości z zabudową wolnostojącą. Na dzień dzisiejszy dostępne media to woda i prąd. Działki posiadają plan zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową z domami wolnostojącymi. Dojazd do działek utwardzoną drogą szutrową. Zapraszam na prezentację.I invite you to presentations of plots located in the town of Stare Brynki, just 22 km from the center of Szczecin. The plots are located in the new part of the town with free-standing buildings. At present, the available media are water and electricity. The plots have a spatial development plan intended for housing development with detached houses. Access to the plots via a hardened gravel road. I invite you to the presentation.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

filmy video

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19