2 500 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
Doskonały lokal 51m2 - parter Centrum
51 m2 Parter Pokoi: 1
Symbol
403677
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 500 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
51, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
2005
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
3
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Doskonały lokal biurowo, handlowo- usługowo, gastronomiczny o powierzchni 51m2, parter!

Lokal wszechstronny oprócz funkcji biurowych doskonale nadaje się pod:
gabinety lekarskie, stomatologiczne, protetyczne, laboratorium LAB diagnostyka gabinety kosmetyczne, fryzjer, barber studio, tatoo studio kancelaria notarialna, biura prawne usługi przedszkolne/opiekuńcze usługi weterynaryjne handel, sklep usługi ,serwis komputerowy, serwis telefony GSM mała gastronomia, kawiarnia, lodziarnia, sushi sklep typu Żabka/spożywczo/monopolowy inne

Lokal jest bardzo jasny, posiada dużą witrynę wychodzącą bezpośrednio na ulicę oraz dwa wejścia. Bardzo duże ATRIUM w budynku oraz możliwość adaptacji ogródka, atrium i arkady przed lokalem to duży potencjał lokalu (kawiarnia/lodziarnia/restauracja/kebap/pizza).
W budynku znajdują się liczne lokale usługowe, praktyki lekarskie, gabinety stomatologiczne, biura radców prawnych, centrale firm oraz apartamenty mieszkalne.
Lokal obecnie podzielony jest na 3 części: salę główną, zaplecze i pracownię. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci lokalnej, znajdującej się w budynku.
Czynsz 437zł do zarządcy zawiera wszystkie koszty lokalu ogrzewania i ochrony.
Cena 2500 netto plus opłaty

Zapraszam na prezentację


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19