1 680 000 złDom na sprzedażLubin,
Dom wolno stojący blisko Międzyzdrojów.
180 m2 Pow. działki: 750 m2 Pokoi: 4 łazienek: 2 Standard: WYSOKI STANDARD
Symbol
395609
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 680 000 PLN
Cena za m2
9 333 PLN
Miejscowość
LUBIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
180, 00 m2
Powierzchnia działki
750, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
180, 00 m2
Kształt działki
NIEREGULARNY
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
2015
Standard
WYSOKI STANDARD
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
4
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA
Taras
Dom wolno stojący , zlokalizowany w Lubiniu koło Międzyzdrojów na wyspie Wolin.

Nieruchomość oddana do użytkowania w 2015 r. Standard wysoki .Ciekawa aranżacja.
Parter to : salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras , osobna kuchnia,/ która może w razie potrzeby funkcjonować jako pokój/ , sypialnia z wyjściem na taras, łazienka, w c , dwa pomieszczenia gospodarcze / garderoby /. W salonie znajduje się kominek / koza /.Duże okna powodują,że pomieszczenie jest bardzo widne, przestrzenne .
Z salonu schody prowadzą na piętro , gdzie mamy otwartą przestrzeń o charakterze antresoli pełniąca funkcje sypialni, z której jest wejście przez mały hol l do łazienki i wyjście na taras .
Rozkład pomieszczeń jest dość nietypowy bowiem dom obecnie służy jako mieszkanie właściciela i część przeznaczona pod wynajem dla wczasowiczów.
Z wynajmu udokumentowane dochody roczne to ok. 47000,- -50000,-/ za sezon /.
Dom czasowo został podzielony na dwie części . Do każdej z nich jest osobne wejście. Daje to możliwość bezkolizyjnego poruszania się
po terenie posesji oraz po domu.
Dom jest bardzo widny i przestrzenny / panoramiczne okna , otwarte przestrzenie /. Daje także możliwość dostosowania go do własnych potrzeb
Wyposażenie domu / łazienek i kuchni / pozostaje w cenie. Reszta do indywidualnych uzgodnień.
Z tarasów rozciąga się widok na Zalew Szczeciński i na rzekę Świnę . Z tarasu od strony zachodniej można obserwować piękne zachody słońca.

Przed domem znajduje się miejsce parkingowe na 1-2 samochody. Ogród jest ładnie zagospodarowany , są ciekawe drzewa, krzewy, kwiaty.
Posesja jest chroniona poprzez system alarmowy i kamery.
Oferta ta jest bardzo godna polecenia .Lokalizacja niedaleko Międzyzdrojów czyni ją bardzo atrakcyjną.
Osoby zainteresowane zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19