5 900 złDom na wynajemWołczkowo,
Dom Wołczkowo - dla rodzin oraz firm
250 m2 Powierzchnia działki (m2): 748 m2 Pokoi: 7 łazienek: 2 Garaż Standard: DOBRY
Symbol
393930
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
5 900 PLN
Miejscowość
WOŁCZKOWO
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
250, 00 m2
Powierzchnia działki
748, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
230, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
1990
Standard
DOBRY
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
7
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA, TELEFONICZNA, INTERNETOWA
Garaż
Taras
Duży dom ok. 230m2 w Wołczkowie przy ścianie lasu, dojazd asfaltem. Super położenie, ładny ogród 748m2 zagospodarowany drzewami i krzewami, urokliwa zabudowa z werandą. Dom został odświeżony wewnątrz. Na terenie posesji utwardzony podjad, mogący pomieścić 3 auta, dodatkowo duży garaż w bryle budynku.
Dom dla dużej rodziny lub pokoleniowej. 7 pokoi. Dwie łazienki i dodatkowo wc osobno. Możliwość wydzielenia osobnego mieszkania.
Dodatkowe opłaty: media według wskazań liczników: woda, gaz, prąd, wywóz śmieci. Możliwość przystosowania domu dla potrzeb najemcy przy umowie długoterminowej. Kaucja wymagana. Dom do wydania od zaraz.
Możliwość wynajęcia dla firmy, chcącej ulokować po jednej osobie na pokój. lub dla rodziny. Przy rodzinie wymagany najem okazjonalny.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19