684 000 złDom na sprzedażBiałuń,
Dom parterowy w atrakcyjnej lokalizacji
161 m2 Pow. działki: 1,119 m2 Pokoi: 4 łazienek: 2 Garaż Standard: SUROWY ZAMKNIĘTY
Symbol
407950
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
684 000 PLN
Cena za m2
4 243 PLN
Miejscowość
BIAŁUŃ
Powierzchnia całkowita
161, 20 m2
Powierzchnia działki
1 119, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
161, 20 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
2022
Standard
SUROWY ZAMKNIĘTY
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
4
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje
ELEKTRYCZNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Garaż
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, parterowego, położonego 7 km od Goleniowa w miejscowości Białuń

Cena obejmuje dom w stanie surowym zamkniętym.

Budynek położony na działce o pow. 1119 m2, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, asfaltowej.

Media - pełne uzbrojenie przy działce - woda, kanalizacja sanitarna, prąd, gaz.

Budynek jednorodzinny o pow. użytkowej 161,20 m2 (w tym pow. mieszkalna 124,45 m2, dwustanowiskowy garaż 36,75 m2), wybudowany według projektu Ostoja IX odbicie lustrzane, z wprowadzonymi niewielkimi zmianami.

Nowoczesna bryła i funkcjonalny rozkład pomieszczeń to podstawowe cechy projektu. Wpływają one na komfort codziennego użytkowania nieruchomości. To idealny dom dla rodziny 2+1, 2+2. Dostęp do wszystkich pomieszczeń bezpośrednio z parteru to idealne rozwiązanie również dla osób starszych oraz osób z niepełnosprawnościami.

Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co pozwala na łatwy podział na strefy - dzienną i nocną. Strefa dzienna jest otwarta, przestronna. Usytuowanie od strony południowo-wschodniej i duże okna gwarantują jej odpowiednie doświetlenie. W salonie wyznaczono miejsce na kominek. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych, co ułatwi codzienne korzystanie z niej. Strefa nocna to 3 przestronne sypialnie z widokiem na ogród oraz łazienka z oknem. Dodatkowa toaleta, znajdująca się bezpośrednio przy wejściu do domu, jest przydatnym i funkcjonalnym rozwiązaniem np. przy większej liczbie domowników. Dwustanowiskowy garaż posiada wejście bezpośrednio do wiatrołapu oraz kotłowni.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

- przedsionek - pow. 5,75 m²
- Pokój dzienny z jadalnią - 32,00 m²
- kuchnia 11,45 m²
- 3 sypialnie - 15,45 m², 13,75 m², 13,90 m²
- hall - 13,05 m²
- WC - 2,85 m²
- łazienka 7,75 m²
- pow. gospodarcze - 4,65 m²
- kotłownia - 8,50 m²

KONSTRUKCJA BUDYNKU:

Ściany konstrukcyjne - bloczki z betonu komórkowego Solbet 24 cm, ściany działowe - beton komórkowy Solbet 12 cm. Ławy fundamentowe tradycyjne. Strop drewniany (producent firma Rega). Okna 3 szybowe marki Schüco, kolor winchester. Brama garażowa oraz drzwi wejściowe.

Dach pokryty nowoczesną dachówką firmy Roben, model Monza Tobago "+".

Białuń to rozwijająca się miejscowość, z wieloma nowo powstającymi osiedlami domów jednorodzinnych, z bardzo dogodnym dojazdem do Goleniowa. Jest tu szkoła podstawowa z oddziałem przedszkolnym, stacja PKP i sklep DINO. Kursuje komunikacja miejska.

W cenie zawarty podatek VAT - 8%. Kupujący zwolniony z podatku 2% od czynności cywilnoprawnych.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE i DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU !


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19