270 000 złDom na sprzedażHuszlew,
DOM NA SPRZEDAŻ- HUSZLEW
102 m2 Pow. działki: 4,792 m2 Pokoi: 4 Garaż Standard: DO REMONTU
Symbol
399359
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
270 000 PLN
Miejscowość
HUSZLEW
Powierzchnia całkowita
102, 00 m2
Powierzchnia działki
4 792, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
102, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
1970
Standard
DO REMONTU
Liczba pokoi
4
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC WĘGLOWY/DREWNO
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Garaż
Na sprzedaż dom położony w miejscowości Huszlew-gmina wiejska w województwie mazowieckim, w powiecie łosickim. Najważniejszą arterią komunikacyjną gminy jest droga krajowa nr 19. W pobliżu znajduje się poczta, bank oraz ośrodek zdrowia. Nieruchomość otoczona zielenią, ogrodzona. Na terenie znajdują się dwie stodoły ok.176m2 oraz 94m2, obora ok. 192m2, garaż ok.163m2, letniak ok.20m2 oraz budynki gospodarcze. Powierzchnia domu jednorodzinnego to ok.102m2. Łączna powierzchnia gruntu to ok.4792 m2. W skład siedliska wchodzi pole 939 m2, z którego można korzystać dla własnych potrzeb gospodarskich czy kulinarnych np. warzywnik, ziemniaki czy zboże - jest to dosyć poręczne.
Budynki są z cegły, zadaszenie ciągu garaży - blacha.
Zaletą tego terenu jest dojazd obustronny - drogi są na froncie i z tyłu.
W domu jest kanalizacja. W kuchni jest tradycyjny piec podlaski na drewno i węgiel, który pełnił funkcję grzewczą (bez rozprowadzenia) oraz kuchni i kominka.
Poddasze jest wysokie, co stwarza możliwość adaptacji na pomieszczenia mieszkalne.
Stan budynków jest dobry, ale wymagają konserwacji bądź remontu. W domu na pewno potrzebny jest spory remont, chociażby w związku z polepszeniem funkcjonalności rozkładu pomieszczeń. W budynku mieszkalnym są cztery izby w tym dwie przechodnie.
W Huszlewie jest kościół parafialny, Urząd Gminy, poczta, apteka, przychodnia, przedszkole, szkoła podstawowa, dom kultury. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19