9 000 złDom na wynajemSzczecin, Osów
Dom na Osowie
250 m2 Pow. działki: 880 m2 Pokoi: 5 łazienek: 2 Garaż Standard: BARDZO WYSOKI STANDARD
Symbol
385139
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
9 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
250, 00 m2
Powierzchnia działki
880, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
230, 00 m2
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
2011
Standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
5
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Garaż
Taras
Zapraszam na prezentację domu wolnostojącego do wynajęcia. Dom zlokalizowany w urokliwym miejscu Szczecina na skraju Puszczy Wkrzańskiej. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny z widokiem na ogród, przez otwartą przestrzeń wchodzimy do części kuchennej z wyspą, z kuchni wchodzimy do dużego salonu kominkowego z wyjściem na taras. W części parterowej znajduje się jeszcze pomieszczenie gospodarcze z piecem gazowym z zasobnikiem oraz garaż. Na poddaszu znajduje się duży hol, dwie sypialnie oraz przestronny salon kąpielowy. Dom w stanie idealnym, stylowe drewniane podłogi nadają odpowiedniego ciepłego, domowego nastroju. Ogród zadbany z dużym tarasem w literę L, licznymi iglakami i ciekawymi nasadzeniami. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.I invite you to the presentation of a detached house for rent. The house is located in a charming place in Szczecin on the edge of the Wkrzańska Forest. On the ground floor there is a spacious living room with a view of the garden, through the open space we enter the kitchen area with an island, from the kitchen we enter a large living room with a fireplace and access to the terrace. On the ground floor there is also a utility room with a gas stove with a tank and a garage. In the attic there is a large hall, two bedrooms and a spacious bathing room. The house is in perfect condition, stylish wooden floors create a warm, homely atmosphere. Well-kept garden with a large L-shaped terrace, numerous conifers and interesting plantings. I INVITE YOU TO THE PRESENTATION.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19