6 000 złDom na wynajemMierzyn,
dom do wynajęcia na biura w Mierzynie.
160 m2 Pow. działki: 760 m2 Pokoi: 5 łazienek: 2 Garaż Standard: DOBRY
Symbol
400687
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
6 000 PLN
Miejscowość
MIERZYN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
160, 00 m2
Powierzchnia działki
760, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
220, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
2007
Standard
DOBRY
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
5
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Garaż
Taras
Do wynajęcia dom w Mierzynie, położony w spokojnej, cichej uliczce. Oferta idealna na działalność z jednoczesnym zamieszkaniem dla osób lubiących ciszę oraz zieleń. Ładnie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami oraz drewnianą altanką. Na parterze salon z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, kuchnia z kominkiem. Na tym samym poziomie obok kuchni jest magazynek(spiżarnia) oraz osobne wc. Na górę prowadzą drewniane schody,gdzie znajdują się 3 sypialnie, gabinet, 2 łazienki, z wanną i kabiną prysznicową, Na terenie domu jest garaż o powierzchni ok.22 m2. Ogrzewanie domu z pieca gazowego, w większości pomieszczeń na parterze ogrzewanie podłogowe. Czynsz najmu 6000 zł+media.
Zapraszam do oglądania.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19