4 100 000 złObiekt na sprzedażRewal,
Dochodowa nieruchomość na sprzedaż
544 m2 Pow. działki: 1,491 m2 Pokoi: 35
Symbol
405557
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
4 100 000 PLN
Cena za m2
7 537 PLN
Miejscowość
REWAL
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
544, 00 m2
Powierzchnia działki
1 491, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rok budowy
2005
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje w obiekcie
KOMPUTEROWA, ALARMOWA, OGRZEWANIE, ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną i dochodową nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym o powierzchni całkowitej 544 m2 i powierzchni użytkowej 438 m2, na działce o powierzchni 1491 m2.

W skład oferowanej nieruchomości wchodzą:

1. Działka gruntu, z wydzieloną częścią parkingową, usługową i ogrodową.

2. Budynek mieszkalno- usługowy składający się z parteru i poddasza użytkowego, który dzieli się na:

a) część usługową ( rozrywkową ), w skład której wchodzi: sześć komnat tematycznych, odnoszących się do baśni, takich jak Śpiąca Królewna, Jaś i Małgosia, Królowa Śniegu, gabinet strachu ( zoombieland );

b ) część gastronomiczną z barem i stolikami;

c) część mieszkalną ( poddasze użytkowe ) o powierzchni ok. 78 m2, na którą składają się: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka z wc, pralnia, garderoba,

d) część turystyczną, na którą składają się dwa w pełni wyposażone pokoje z łazienkami, przeznaczone do wynajmu dla wczasowiczów lub pracowników.

Budynek o konstrukcji drewnianej został wybudowany w roku 2005 i jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Dach wielospadowy, okna drewniane, ogrzewanie gazowe.

Budynek jest wielofunkcyjny, w latach ubiegłych był wykorzystywany dla potrzeb restauracji. Może być wykorzystywany na cele komercyjne, mieszkaniowe, gastronomiczne i usługowe.

Niewątpliwym walorem jest bezpośredni zjazd z drogi wojewódzkiej Międzyzdroje - Kołobrzeg. W bezpośrednim sąsiedztwie usytuowane są obiekty o charakterze rozrywkowym, usługowym itp.

Cały teren estetycznie zagospodarowany, liczne nasadzenia, częściowo ogrodzony.

Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz.

Zapraszam na prezentację. To trzeba zobaczyć.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19