799 000 złLokal na sprzedażNawodna,
DOBRZE PROSPERUJĄCY SKLEP SPOŻYWCZY.
250 m2 Parter Pokoi: 5
Symbol
409607
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
799 000 PLN
Cena za m2
3 196 PLN
Miejscowość
NAWODNA
Powierzchnia całkowita
250, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rok budowy
1990
Materiał ścian
CEGŁA
Liczba pięter
2
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Na sprzedaż budynek w którym obecnie prowadzony jest sklep spożywczo-przemysłowy wraz z salą okolicznościową. Budynek znajduje się w centrum miejscowości, składa się z dwóch kondygnacji, Na parterze sala sprzedaży, magazyn, biuro, toaleta. Na piętrze w pełni wyposażona sala przeznaczona na imprezy okolicznościowe na ok. 50 osób, kuchnia, magazyn, szatnia, dwie toalety - daję możliwość uzyskania dodatkowych przychodów. Budynek idealnie nadaje się do połączenia dwóch funkcji handlowej lub usługowej z funkcją mieszkaniową (piętro idealnie spełnia warunki adaptacji pod lokal mieszkalny). Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19