3 900 złLokal na wynajemSzczecin, Żelechowa
DO WYNAJĘCIA LOKAL USŁUGOWO-HANDLOWY SZCZECIN
130 m2 Parter Pokoi: 4
Symbol
388762
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
3 900 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
ŻELECHOWA
Powierzchnia całkowita
130, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
1980
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, TELEFONICZNA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Polecam do wynajęcia komfortowy lokal po remoncie na działalność nieuciążliwą, usługową lub handlową. Lokal znajduje się w lewobrzeżnej części Szczecina w dzielnicy Żelechowa, w pobliżu osiedli mieszkaniowych i zakładów usługowych. Największą zaletą lokalu jest duża, przestrzenna i ustawna sala oraz pomieszczenia gospodarcze: dwie łazienki z kabiną prysznicową, urządzony aneks kuchenny, pomieszczenie techniczne i dwa korytarze. Do lokalu prowadzą dwa wejścia: od frontu oraz od strony klatek schodowych. Lokal oddziela od ulicy teren zielony z niezasłaniającym witryn okiennych ogrodzeniem. Budynek ocieplony. Na podłodze gres oraz panele a na ścianach tynki gipsowe. Drzwi zabezpieczone zamkami patentowymi i okna PCV wygłuszające i antywłamaniowe. Instalacje w lokalu:
elektryczna (zamontowano podlicznik na prąd),
wod.-kan. (zamontowano podlicznik na wodę),
telefon,
internet,
ogrzewanie matami grzewczymi podłogowymi.
Istnieje możliwość podświetlenia witryny oraz przebudowa lokalu pod wymogi najemcy.
Do dyspozycji parking publiczny poza strefą płatnego parkowania.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19