30 000 złDziałka na sprzedażSzczecin, Dąbie
DĄBIE- Działka rekreacyjna
Pow. działki: 400 m2
Symbol
394286
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
30 000 PLN
Cena za m2
75 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
DĄBIE
Powierzchnia działki
400, 00 m2
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG
Na sprzedaż rekreacyjna działka położona w Dąbiu o powierzchni 300 m2. Teren ogrodzony wraz z domkiem. Działka posiada wiele pięknych drzewek i kwitnących kwiatów. Na działce znajduje się woda i prąd. Serdecznie zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19