10 000 złDom na wynajemSzczecin, Dąbie
Dąbie-duży dom na wynajem
220 m2 Pow. działki: 700 m2 Pokoi: 10 łazienek: 3 Standard: WYSOKI STANDARD
Symbol
411747
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
10 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
220, 00 m2
Powierzchnia działki
700, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
220, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
1970
Standard
WYSOKI STANDARD
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
3
Liczba pokoi
10
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA, INTERNETOWA
Na wynajem duży, przestronny dom zlokalizowany na prawobrzeżnej części Szczecina w Dąbiu. Dom wolno stojący, składający się z 10 pokoi, 2 kuchni, 3 łazienek, 2 wc. Dom w pełni umeblowany i wyposażony (możliwość zakwaterowania nawet 33 osób). Do czynszu najmu należy doliczyć opłaty za zużyte media oraz VAT. Polecamy i zapraszamy na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19