2 300 złLokal na wynajemSzczecin, Śródmieście-centrum
Centrum, atrakcyjne biuro 36 m2, 2 pokoje od zaraz
36 m2 Piętro: 2 Pokoi: 2
Symbol
403062
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 300 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Powierzchnia całkowita
36, 30 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rok budowy
1936
Materiał ścian
CEGŁA
Piętro
2
Liczba pięter
3
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
INNA
Liczba miejsc parkingowych
1
Na wynajem atrakcyjne biuro składające się z 2 pokoi o powierzchni 36,30 m2. Idealnie nadaje się na małą kancelarię prawną.

Główny gabinet stanowi komfortową przestrzeń roboczą. Natomiast drugi gabinet jest idealnym miejscem na rozmowy z Klientami czy Kontrahentami. Na tym samym piętrze znajduje się kancelaria notarialna i kancelaria radców prawnych.

Budynek biurowy usytuowany w znakomitej lokalizacji z bardzo dobrym dojazdem komunikacją miejską. Lokal wykończony i wyposażony w bardzo wysokim standardzie. Biuro jest klimatyzowane, ogrzewanie miejskie.

Oferta skierowana do najemcy zainteresowanego prestiżowym sąsiedztwem i korzystną lokalizacją. Koszt wynajmu 2 300,00 zł miesięcznie (+VAT), dodatkowo średnie koszty utrzymania około 100 zł miesięcznie. Preferowany okres wynajmu minimum 1 rok z możliwością przedłużenia. Kaucja ze względu na wysoki standard pomieszczeń 2 - miesięczne. Lokal gotowy do wynajmu od zaraz.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19