1 200 000 złDom na sprzedażDobra,
Bliźniak na sprzedaż Dobra Szczecińska
156 m2 Pow. działki: 627 m2 Pokoi: 6 łazienek: 2 Garaż Standard: WYSOKI STANDARD
Symbol
402646
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 200 000 PLN
Cena za m2
7 684 PLN
Miejscowość
DOBRA
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
156, 16 m2
Powierzchnia działki
626, 50 m2
Powierzchnia użytkowa
156, 16 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Rok budowy
2020
Standard
WYSOKI STANDARD
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
6
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA, INTERNETOWA
Garaż
Taras
Zapraszam do współpracy przy sprzedaży bardzo ładnego bliźniaka położonego w spokojnej i malowniczej części Dobrej Szczecińskiej blisko lasu. Dom składa się z :
przedsionka, przedpokoju, salonu z kuchnią, pokoju, osobnej toalety , pomieszczenia gospodarczego , holu z klatką schodową na parterze oraz 3 rozkładowych pokoi, dużej łazienki, pralni na drugim poziomie bez skosów .W salonie znajduje się kominek. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 156,16 m2 .Powierzchnia działki wynosi 626,5 m2. Ekspozycja domu i ogrodu jest południowo-zachodnia. Dom posiada duży taras na parterze oraz spory taras , na który wychodzi się z sypialni. Kuchnia ma zabudowę stałą wraz ze sprzętem AGD tj. lodówka z zamrażarką , piekarnikiem, płytą grzewczą indukcyjną, zmywarką, okapem oraz zlewozmywakiem. Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesne wyposażenie i urządzenie domu , wysoka jakość materiałów użytych do wykończenia. Ogrzewanie gazowe podłogowe na obydwu piętrach oraz instalacja fotowoltaiczna. Nieruchomość jest całkowicie wykończona, ogrodzona. Znakomity dojazd, cicha , spokojna uliczka zaspokoją wymagających klientów.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19