6 000 złDom na wynajemBezrzecze,
Bliźniak na Bezrzeczu do wynajęcia
190 m2 Pow. działki: 400 m2 Pokoi: 5 łazienek: 2 Garaż Standard: WYSOKI STANDARD
Symbol
408190
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
6 000 PLN
Miejscowość
BEZRZECZE
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
190, 00 m2
Powierzchnia działki
400, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
158, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Rok budowy
2012
Standard
WYSOKI STANDARD
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
5
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA, INTERNETOWA
Garaż
Taras
Do wynajęcia lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 158 m2 położony na 400 metrowej działce. Ogród w całości zagospodarowany małą architekturą licznymi nasadzeniami oraz krzewami ozdobnymi. Na parterze znajdują się garaż, hol, salon z wyjściem na słoneczny taras oraz otwarta kuchnia z jadalnią, WC. Kuchnia wyposażona w pełny sprzęt AGD. Piętro stanowią trzy sypialnie, garderoba i łazienka razem z WC. Poddasze to otwarta przestrzeń typu open space. CO i CW piec gazowy. Koszt wynajmu to 6 tyś/ 1m-c, kaucja jednomiesięczna koszty zużycia miediów; prąd, gaz, woda, kanalizacja, śmieci, internet. Preferowany tylko najem okazjonalny. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z maklerem prowadzącym.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19